todo bien blog o hiszpanii

Poznaj nas

Cześć! Jesteśmy Konstancja i Karol, razem tworzymy Todo Bien – blog i vlog o podróżach do Hiszpanii i kulturze tego kraju.

Pomagamy w planowaniu podróży i inspirujemy do odkrywania Hiszpanii na własny sposób. Od wielu lat zachwyca nas ten kraj, a w naszych filmach i tekstach na blogu zobaczycie jego najpiękniejsze i najciekawsze oblicza. Jednak nie zawsze te najpopularniejsze i znane przez turystów, bo Hiszpania to nie tylko fiesta i siesta.

Staramy się, by nasze artykuły były kompleksowym wpisem na temat danego miejsca tak, by nasi czytelnicy, planując podróż zdobyli interesujące i praktyczne informacje na jego temat. Na blogu znajdziesz także wpisy dotyczące hiszpańskiej kultury, malarstwa, ale też hiszpańskich seriali. Nie brakuje też piłki nożnej i flamenco – to naturalny mix naszego duetu.

Dlaczego blog o Hiszpanii? 

Na naszym blogu i kanale YouTube pokazujemy ten kraj w taki sposób, w jaki sami lubimy go doświadczać. Stale odkrywamy nowe zakątki, ale często wracamy też do miejsc, które uwielbiamy od dawna, jak Madryt czy Sewilla.

Wszystkie filmy i zdjęcia, które widzisz na blogu Todo Bien są naszego autorstwa. No, chyba że napiszemy, że jest inaczej. 😉

Współpracuj z nami

Świetnie czujemy się w pisaniu artykułów, nagrywaniu i montażu filmów. Podoba Ci się to, co robimy? Napisz do nas!

kontakt@todo-bien.pl